הרפובליקה המרכז-אפריקאית

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- הרפובליקה המרכז-אפריקאית

נכס למכירה הרפובליקה המרכז אפריקאית

הרפובליקה המרכז אפריקאית היא מדינת מרכז אפריקה. בירתה היא באנגי. הרפובליקה המרכז אפריקאית גובלת בצפון עם צ'אד, עם סודאן ודרום סודן, מדרום עם הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו ועם הרפובליקה של קונגו ועם המערב עם קמרון; היא מדינה בלתי-מקרקעין.

הרפובליקה המרכז אפריקאית מאופיינת בחוסר יציבות כלכלית קשה הנובעת מחוסר יציבות פוליטית ומשבר הומניטארי. רוב האוכלוסייה של הרפובליקה המרכז אפריקאית היא עקורים או לחפש מקלט במדינות השכנות.

נכסים למכירה במרכז הרפובליקה אינם נגישים לאוכלוסייה המקומית כמו סיבה הכנסה נמוכה סביר יותר לחפש לינה שכורה מאשר לקנות אותו.

סיבה לבעיות כלכליות ופוליטיות, אלא גם שאלה של בעיות, מוסדות פיננסיים ובמיוחד הבנקים החליטו לייצב את עצמם בבנגואי, בירת המדינה. אז זה מאוד קשה למצוא נכסים למכירה הרפובליקה המרכז אפריקאית.

Bimbo היא העיר השנייה בגודלה של הרפובליקה המרכז אפריקאית והיא ממוקמת בדרום מערב המדינה. Bimbo היא דוגמה טובה של חיי העיר ואת השווקים הצפופים שלה הם אטרקציה לתיירים. אוכלוסיית בימבו הוכפלה בעשר השנים האחרונות והאקלים רועש וכאוטי. כאן זה פשוט יותר למצוא נכס למכירה.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

3280sqm קרקע מדהימה למכירת ajaltoun-24 קילומטר 1 'מכביש 3' ממרכז ajaltoun 30/75 ייעוד מתאים: 1-לבנות 3 פרויקטים למגורים בכל 3 + 1 קומות 2-ויל...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB